14.6. Si naše děti vyzkoušely jezdit na dopravním hřišti se všemi pravidly, co je čekají v normálním provozu. 5. a 4. třída si dokonce vyzkoušela udělat řidičák na kolo. (fotogalerie)

Dětský den spojený s ovocem a zeleninou do škol. Paní učitelky si připravily pro děti šipkovanou s odměnou a po té s malováním na obličej. (fotogalerie)

23.5. nás v naší škole navštívil pán s dravci. Nejen, že dětem pověděl zajímavosti o nich, ale nechal je i pohladit si skoro každého. (fotogalerie)

Výsledky zápisu do ZŠ

Dne 7.4. čekal na děti dopolední taneční program. Děti se pod vedením tanečníka daly do pohybu ve stylu street dance. ,,Doctor Dancer,, děti vzal do svého komiksového světa superhrdinů, kteří bojují proti záporákům tancem. Dětem se tancování velice líbilo, a už se moc těší na další pokračování jejich tanečního boje. (videa) (fotogalerie)

6.4. se u nás konal zápis do první třidy. Paní učitelka si pro děti připravila zajímavá stanoviště, kde děti ukázaly své dovednosti. (fotogalerie)

Dne 31.3. probíhal v naší škole projektový den. Děti celé dopoledne prozkoumávaly probouzející přírodu, v mikroskopech mohly vidět nejrůznější přírodní krásy rostlin. Starší děti si vyzkoušely i vytvořit vlastní preparáty na pozorování. Celé dopoledne měly děti doplněné o programování nových robotů a vyzkoušet si je ovládat například tleskáním nebo světlem . (fotogalerie)

V pátek 11.3.2022 naše škola pořádala školní ples. Předtančení dětí můžete shlédnout zde

21.12. 2021 naše děti předvedly krásné vystoupení 12 Měsíčků. Rodiče si poslechli básně i písně. Videa

V Pátek 15.10. jsme s dětmi vyrazili na výlet do zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou. V zoo na nás čekal výukový program- Šelmy našich lesů. Při projektu se děti dozvěděly zajímavé informace o šelmách, měly možnost si pohladit kožešiny jednotlivých živočichů, nebo podrbat vycpanou vydru. Zbytek dopoledne jsme strávili společnou prohlídkou zoo. (fotogalerie)

Ve čtvrtek 14.10. jsme se zúčastnili jako již v minulých letech projektu 72 hodin. Naši žáci se do projektu letos zapojili sázením okrasných keřů a ovocných stromů na školní zahradě. Aby okolí naší školy bylo ještě hezčí, chopili se různého zahradního nářadí a společně poklidili školní pozemek. I přes nepříznivé počasí se projekt vydařil. (fotogalerie)

Ve čtvrtek 14.10. Jsme v rámci družinové hry promítali pohádku Pyšná princezna. Děti se seznámily nejen s černobílou formou filmu, ale hlavně jsme zábavným způsobem prošli mnoho etických přístupů. (fotogalerie)

Dne 1.10.  Se děti zúčastnily recyklované šipkované v rámci plnění úkolů ze školního recyklačního projektu "Recyklohraní  aneb Ukliďme si svět" do kterého je naše škola zapojena i sběrem tonerů, baterií a drobného elektrozařízení. Při šipkované je čekaly různé sportovní úkoly propojené s tříděním odpadu a recyklací různého materiálu. (fotogalerie)

V pátek 17.9. - Prohlídka místní klubovny pro 1. a 2. ročník (fotogalerie)

Ve čtvrtek  16.9. se naši žáci zúčastnili projektu "Den čisté mobility". V rámci projektu se například dozvěděli, jakým způsobem se lze ekologičtěji přepravovat, nebo je čekali soutěže zaměřené na dopravní výchovu. (fotogalerie)

Od 2.9.2021 bude zahájen provoz školní družiny a školní jídelny
Odpolední vyučování začíná od 6.9.2021